logo lack pion 250W ciągu czterech dni (4-7 maja 2023) rozegranych zostanie 15 konkursów międzynarodowych w skokach przez przeszkody. Konkurs ORLEN GRAND PRIX ŁĄCK z pulą nagród 110 000 PLN, będzie zaliczany do rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej.

Każdy z konkursów ma ciekawą formułę, a kibice za każdym razem będą zaznajamiani z zasadami rywalizacji i trudnościami technicznymi parkurów.

Zawody zgromadzą na starcie najlepszych Polaków oraz gości z zagranicy. Nie zabraknie dodatkowych pokazów dla publiczności takich jak: hobby horse i pokazy powożenia.

Na kibiców czekają też liczne stoiska handlowe, gastronomiczne i specjalna strefa dla dzieci (animatorzy zabaw, przejażdżki na kucykach, hobby horse itp.). Impreza w części sportowej i dodatkowych atrakcji będzie doskonałą okazją dla całych rodzin do aktywnego spędzenia wolnego czasu podczas jeździeckiej majówki.

Naszą misją jest pokazanie sportu jeździeckiego szerszej grupie publiczności. Niedzielne konkursy relacjonowane będą na żywo w telewizji internetowej www.tylkoskoki.pl.